Karnawał 2019

Data: 2019-02-26 • Kategoria: Uroczystości, imprezy szkolne

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest zawsze długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów, dostarcza im dużo przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 26 lutego 2019 roku. Za sprawą balonów, serpentyn i kolorowych świateł sala rekreacyjna Ośrodka zamieniła się w krainę magii. Wspólna zabawa przy muzyce rozwija inwencję twórczą i pozwala bardziej zintegrować środowisko uczniowskie.
Zabawę otworzyła pani dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. A. Karłowicz w Pułtusku Aldona Iniarska witając wszystkich zebranych i zaprosiła do wspólnej zabawy. Jak co roku na bal przybyli wyjątkowi goście: Sekretarz Powiatu Pułtuskiego - Katarzyna Jankowska, dyrektor PCPR w Pułtusku - Anna Frejlich, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pułtusku - Agnieszka Kowalska, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Pułtusku – Anna Popowicz, dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Pułtusku – Łukasz Ruszkowski, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Obrytem - Wojciech Łach, nauczyciele i uczniowie z Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie, opiekunowie i uczestnicy Domów Pomocy Społecznej w Ołdakach i Pułtusku oraz opiekunowie i uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Pułtusku.
Profesjonalną oprawę muzyczną zapewnił Zespół „Factor”. Już po pierwszych taktach przebojowych piosenek parkiet zapełniał się po brzegi.
W przerwie uczniowie oraz zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez organizatorów. Tego dnia nie brakowało wielu emocji, radości, euforii. Bal dostarczył dzieciom wiele niezapomnianych chwil.
Na zakończenie zaproszeni goście na pamiątkę wspólnego spotkania otrzymali upominki wykonane przez naszych uczniów.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca wszyscy z żalem opuszczały salę rekreacyjną.

Kolejna zabawa karnawałowa już za rok!!

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, którzy pomogli w organizacji Balu Karnawałowego:

Zespołowi „Factor” Hurtowni artykułów spożywczych "Damian"sp.j. PH.
Hurtowni Owoców i Warzyw Marek Chodkowski „Limonka”
Piekarni Sławomir Białczak
Zakładowi cukierniczemu „Cukiernia PTYŚ” - Jacek Białorucki
Cukierni - Piekarni "Romanowski"
Supermarkietowi „DINO POLSKA” S.A
Supermarkietowi Intermarché

Nasze podziękowania kierujemy również do rodziców, nauczycieli oraz Szkolnego Koła Wolontariatu, którzy upiekli pyszne ciasta.


Organizatorzy: Wiesława Wiśniewska, Olga Sepełowska, Agnieszka Franczak, Patrycja Piotrowicz, Barbara Komorowska, Izabela Rolińska, Natalia Jóźwiak, Dariusz Ruszczyński, Paweł Rembecki, Adam Mościcki

Współorganizator: Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami i ich Rodzin „Skarb Nadziei”, działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym im. Anny Karłowicz w Pułtusku.