MAMY PUCHAR

Data: 2019-05-14 • Kategoria: Ogólne informacje

W dniu 14 maja 2019r. miłośnicy gier planszowych w kategorii warcaby, spotkali się na XV Turnieju Warcabowym o Puchar Starosty Makowskiego, który odbył się w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Makowie Mazowieckim. Do rozgrywek stanęło 24-ech zawodników z ośmiu drużyn ze szkół w: Węgrowie, Lubiejewie, Brańszczyku, Jońcu, Warszawie, Ostrołęce, Pułtusku i Makowie Mazowieckim. Nasz Ośrodek reprezentował Piotr Nowak i Dominik Buraczewski. Turniej odbył się w miłej, sportowej atmosferze, która sprzyjała skupieniu oraz podejmowaniu strategicznych i taktycznych działań. Piotr Nowak zajął V miejsce, a Dominik Buraczewski VI. Drużynowo zespół z SOSW w Pułtusku zajął III miejsce i otrzymał z rąk Starosty makowskiego puchar. Zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy turnieju słodkie upominki.