Obchody Dnia Dziecka z Pułtuskim Klubem Terenowym 4x4 i ATV

Data: 2019-05-31 • Kategoria: Uroczystości, imprezy szkolne

„ Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat”.

Janusz Korczak

Dzień Dziecka to okazja do zabawy i uczczenia międzynarodowego święta najmłodszych. Z tej okazji 31 maja razem z uczniami obchodziliśmy Dzień Dziecka. Głównym organizatorem uroczystości był Pułtuski Klub Terenowy 4x4 i ATV, Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku, Komenda Powiatowej Policji w Pułtusku. Przedstawiciele Klubu zadbali o to, aby ten dzień był radosny i różnił się od każdego innego spędzonego przez dzieci w Ośrodku.

Od godz. 10.00 na uczestników czekało mnóstwo wrażeń. Pani dyrektor złożyła wszystkim dzieciom najlepsze życzenia z okazji ich święta i zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Teren przy szkole zamienił się w ogromny i pełen atrakcji plac zabaw. Były zabawy
z piłką, trampolina, bańki mydlane, kolorowe balony przygotowane przez animatorki. Dzieci miały możliwość przejażdżki quadami, motorami, samochodem terenowym, które dostarczyły dzieciom niesamowitych wrażeń. Spotkaniu towarzyszyły pokazy sprzętu strażackiego
i policyjnego. Uczniowie mogli obejrzeć wyposażenie wozu strażackiego oraz wozu policyjnego. Wesoła muzyka zachęcała wszystkich do śpiewu, a nawet tańca. Uczniowie prezentowali swoje zdolności wokalne.

Członkowie Pułtuskiego Klubu Terenowego 4x4 i ATV, przygotowali dla wszystkich uczestników pikniku kiełbaskę i kaszankę z grilla. Dla wszystkich spragnionych czekały napoje oraz słodkie niespodzianki – lody.

Piękna, słoneczna pogoda oraz bardzo dobre humory sprawiły, że czas upłynął bardzo miło i przyjemnie. Tego dnia na twarzy każdego dziecka – mniejszego i większego widać było zadowolenie.

Dziękujemy serdecznie Panu Krzysztofowi Nuszkiewiczowi – prezesowi Pułtuskiego Klubu Terenowego 4x4 i ATV oraz wszystkim członkom Klubu, Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku za zorganizowanie po raz kolejny Dnia Dziecka dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz w Pułtusku.

Dziękujemy Panu Tadeuszowi Nalewajkowi – przewodniczącemu Rady w Pułtusku za przekazanie elementów wyposażenia siłowni w SOSW w Pułtusku.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za podarowane prezenty dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz w Pułtusku.

Osoby odpowiedzialne za zorganizowanie Dnia Dziecka:
Barbara Borek
Małgorzata Grudziąż
Grażyna Pieńkosz
Agnieszka Ciuśniak
Kamila Krzepicka
Iwona Nowosielska
Monika Izbicka
Monika Melnicka
Katarzyna Barkała
Izabela Rolińska
Nad oprawą muzyczną czuwał Tomasz Chrzanowski