Wyjątkowe Zakończenie Roku Szkolnego

Data: 2024-06-21 • Kategoria: Ogólne informacje

Dnia 21.06.2024 r w SOSW im. Anny Karłowicz w Pułtusku, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego pt. „Już wakacji nadszedł czas, wiele przygód czeka Nas”. Uroczystość ta była momentem pełnym wzruszeń i radości, podczas którego wszyscy uczestnicy mogli podsumować miniony rok szkolny i pożegnać się z kolegami oraz nauczycielami. Dyrekcja oraz nauczyciele podziękowali uczniom za ich zaangażowanie i wysiłek w nauce. Wicestarosta Beata Jóźwiak oraz pozostali goście byli pełni uznania dla pracy i wytrwałości uczniów oraz całego personelu ośrodka. Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane uczniom za ich osiągnięcia sportowe, wzorową postawę oraz wysoką frekwencję, a także uczniom wyróżniającym się pod kątem czytelniczym. Wszyscy wyróżnieni mogli poczuć się docenieni i uhonorowani za swoje wysiłki.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Anny Karłowicz w Pułtusku stała się również okazją do pożegnania Pani dyrektor Aldony Iniarskiej. Wszyscy zebrani: Rada Rodziców, uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy niepedagogiczni wyrazili wdzięczność za trud, zaangażowanie i profesjonalizm, jakim Pani dyrektor służyła placówce przez dwadzieścia lat. W swoim przemówieniu pani Dyrektor podziękowała wszystkim za wsparcie i zaangażowanie w rozwój Ośrodka - nauczycielom za ich zaangażowanie i profesjonalizm w pracy z uczniami, ale również rodzicom za współpracę i zaufanie, jakim obdarzyli ośrodek. Podkreśliła, że wspólnymi siłami udało się stworzyć miejsce, które jest wsparciem i otoczką dla rozwoju każdego dziecka. Było wiele wzruszeń, łez i uścisków.

Program artystyczny przygotowany przez uczniów był doskonałym zakończeniem uroczystości, sprawiając radość zarówno uczestnikom, jak i widzom. Na scenie pojawiły się barwne tancerki i tancerze w hawajskich strojach. Uczniowie tańczyli z gracją i energią, podbijając serca publiczności. Nie zabrakło również muzyki hawajskiej, która wprowadziła wszystkich w błogi nastrój wakacyjnego relaksu. Radość i entuzjazm unosiły się w powietrzu, tworząc niezapomnianą atmosferę. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym! Aloha! Oby był pełen sukcesów i nowych wyzwań.

Marta Janiszewska-Bednarek, Marta Tetwejer, Anna Zakrzewska, Katarzyna Pniewska, Ewa Tomczyk-Kamińska, Natalia Jóźwiak, Monika Izbicka.