Integracyjno sportowe spotkanie

Data: 2023-10-04 • Kategoria: Ogólne informacje

W dniu 4 października 2023 r. odbyła się kolejna edycja biegów przełajowych „Eko-Start”, których organizatorem był Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Jońcu. Swoje umiejętności w pokonywaniu naturalnych przeszkód w terenie położonym nad rzeką Wkrą zaprezentowali zawodnicy z naszego Ośrodka, a także z Ciechanowa, Płońska, Mławy, Żuromina i Jońca. W biegu Leśnego Skrzata wzięły udział przedszkolaki z SOSW w Jońcu, Płońsku oraz z przedszkola im. Misia Uszatka w Nowym Mieście. Zawodnicy z naszego Ośrodka zajęli następujące lokaty: I miejsce na dystansie 1000 m. zajęła Wiktoria Deuszkiewicz, II miejsce Tatiana Kęszczyk, III Sebastian Prusinowski, na dystansie 800 m. III miejsce zajęła Natalia Bartczak. Imprezę zwieńczył marsz nordic walking. Tradycyjnie były puchary, medale, dyplomy oraz gorący poczęstunek. Gratulujemy wszystkim, którzy przybyli i wzięli udział w sportowej rywalizacji. Dziękujemy za miłą atmosferę.

Opiekunowie zawodników z SOSW im. A. Karłowicz w Pułtusku, A. Rutkowska, Ł. Sobolewski