Godzina dostępności

Plan realizacji godziny dostępności przez nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

1.

Bandurska Małgorzata

czwartek

8.50-9.50

2.

Borek Barbara

czwartek

10.00-11.00

3.

Chrzanowska Ewelina

środa

10.35-11.35

4.

Chrzanowski Tomasz

poniedziałek

9.40-10.40

5.

Cienkowska Grażyna

poniedziałek

11.40-12.40

6.

Cienkowski Robert

środa

11.40-12.40

7.

Ciok Ewa

czwartek

12.40-13.40

8.

Czarnecka Joanna

wtorek

10.35-11.35

9.

Franczak Agnieszka

poniedziałek

10.35-11.35

10.

Frejlich Anna

czwartek

15.30-16.30

11.

Frejlich Natalia

środa

7.50-8.50

12.

Gaweł Joanna

poniedziałek

9.40-10.40

13.

Gorczyńska Barbara

czwartek

14.30-15.30

14.

Grudziąż Małgorzata

wtorek

12.35-13.35

15.

Iniarska Aldona

piątek

15.00-16.00

16.

Izbicka Monika

poniedziałek

10.30-11.30

17.

Jakubowska Małgorzata

piątek

10.35-11.35

18.

Janiszewska-Bednarek Marta

piątek

8.45-9.45

19.

Jóźwiak Natalia

środa

14.25-15.25

20.

Kędzierska Eliza

piątek

8.50-9.50

21.

Kieszek Ewa

wtorek

13.30-14.30

22.

Kołodziejczyk Monika

poniedziałek

10.40-11.40

23.

Kołodziejska Żaneta

poniedziałek

10.45-11.45

24.

Kowalczyk Joanna

czwartek

9.40-10.40

25.

Krzepicka Kamila

Środa

8.45-9.45

26.

Kucharczyk Ewa

środa

7.50-8.50

27.

Kuczyńska Anna

poniedziałek

8.30-9.30

28.

Kurpiewska Małgorzata

czwartek

10.35-11.35

29.

Kwiatkowska Patrycja

poniedziałek

9.50-10.50

30.

Matusiak Anna

poniedziałek

7.50-8.50

31.

Melnicka Monika

czwartek

7.50-8.50

32.

Najder Renata

poniedziałek

9.50-10.50

33.

Napiórkowska Anna

czwartek

9.40-10.40

34.

Nowosielska Iwona

poniedziałek

8.50-9.50

35.

Olszewska Monika

czwartek

8.45-9.45

36.

Orłowska Hanna

poniedziałek

14.30-15.30

37.

Pepłowski Marek

poniedziałek

8.50-9.50

38.

Piecychna Jolata

wtorek

13.40-14.40

39.

Pierzchała Ilona

środa

10.40-11.40

40.

Przybysz Katarzyna

piątek

11.30-12.30

41.

Rolińska Izabela

piątek

11.40-12.40

42.

Sepełowska Olga

poniedziałek

13.30-14.30

43.

Smolińska Martyna

środa

10.40-11.40

44.

Szczesna Anna

środa

12.45-13.45

45.

Tetwejer Marta

czwartek

10.40-11.40

46.

Tkaczyk Żaneta

poniedziałek

8.45-9.45

47.

Wiśniewska Wiesława

piątek

9.45-10.45

48.

Woźniak Katarzyna

piątek

10.40-11.40

49.

Zakrzewska Anna

poniedziałek

11.45-12.45

50.

Zaręba Beata

czwartek

7.50-8.50

51.

Żebrowska Mariola

poniedziałek

10.40-11.40

Lp.

Nazwisko i imię wychowawcy

Zestaw I

Zestaw II

dzień, godzina

dzień, godzina

1.

Cienkowski Wiesław

piątek,

13.00-14.00

piątek,

13.00-14.00

2.

Ciuśniak Agnieszka

środa,

8.00-9.00

poniedziałek,

8.00-9.00

3.

Górska Monika

czwartek,

13.00-14.00

poniedziałek,

8.00-9.00

4.

Jóźwik Maciej

wtorek,

8.00-9.00

środa,

8.00-9.00

5.

Kaczmarczyk Joanna

środa

11.00-12.00

środa

11.00-12.00

6.

Kurowska Katarzyna

poniedziałek,

8.00-9.00

piątek,

8.00-9.00

7.

Kurowski Janusz

czwartek,

8.00-9.00

czwartek,

8.00-9.00

8.

Łątkowska Wioletta

wtorek,

8.00-9.00

wtorek,

8.00-9.00

9.

Męczyńska Mariola

wtorek,

8.00-9.00

środa,

12.00-13.00

10.

Mościcki Adam

wtorek,

13.00-14.00

czwartek,

13.00-14.00

11.

Nowalińska Edyta

poniedziałek,

8.00-9.00

czwartek,

8.00-9.00

12.

Olszewski Rafał

wtorek,

8.00-9.00

wtorek,

8.00-9.00

13.

Pieńkosz Grażyna

środa,

8.00-9.00

poniedziałek,

8.00-9.00

14.

Rembecki Paweł

czwartek

12.30-13.30

wtorek

12.00-13.00

15.

Ruszczyński Dariusz

piątek,

16.00-17.00

środa,

8.00-9.00

16.

Rutkowska Alina

środa,

8.00-9.00

środa,

8.00-9.00

17.

Sobolewski Łukasz

czwartek,

12.00-13.00

czwartek,

13.00-14.00

18.

Śliwińska Małgorzata

poniedziałek,

8.00-9.00

środa,

8.00-9.00

19.

Tomczyk-Kamińska Ewa

wtorek,

8.00-9.00

wtorek,

8.00-9.00

20.

Wiśniewski Rafał

czwartek,

11.00-12.00

czwartek,

11.00-12.00

21.

Zaborowski Janusz

środa,

8.00-9.00

piątek,

13.00-14.00