Spotkanie z absolwentami

Data: 2018-07-02 • Kategoria: Ogólne informacje

"Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina"

takim miejscem jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Anny Karłowicz w Pułtusku.

Dnia 02 lipca 2018r. w kameralnym gronie, z udziałem dyrekcji placówki rozpoczęło się spotkanie z absolwentami. Dowidzieliśmy się jak sobie radzą i co porabiają nasi Absolwenci. Dla naszych absolwentów była to okazja, by spotkać się ze swoimi kolegami ze szkolnych lat, z nauczycielami, dyrekcją. Niejednemu zakręciła się łezka w oku na widok koleżanek i kolegów. Podczas spotkania absolwenci wspominali lata przebyte w szkole. Wspominkom nie było końca.

Spotkanie utwierdziło nas w przekonaniu, że warto pielęgnować przyjaźnie. Dobre wspomnienia z pobytu w szkole sprawiły, że nasi absolwenci wciąż chcą do nas wracać.

W zjeździe wzięli udział: Natalia Ostaszewska, Monika Przybysz, Paulina Święcka, Regina Pisarek, Ewelina Seroka, Justyna Lesińska, Tomasz Skarżycki, Marek Bóbr, Dariusz Saletra, Łukasz Biernacki, Marek Pytka, Przemysław Klos oraz Piotr Dudkowski.

Spotkanie zostało zorganizowane przez opiekunów Klubu Absolwenta: Wiesławę Wiśniewską, Olgę Sepełowską, Martę Tetwejer, Małgorzatę Bandurską, Hannę Orłowską, Żanetę Tkaczyk oraz Monikę Melnicką.