Aktualności 2022/2023

Data: 2022-10-11 • Kategoria:

Aktualności

„Aktywność zawodowa - Dzień Inspiracji”

W dniu 29 listopada odbyło się spotkanie uczniów klas I+III a, III c oraz absolwentów byłej klasy III d szkoły przysposabiającej pod hasłem: „Aktywność zawodowa – nasze inspiracje”.

Kulinarne wariacje na temat dyni

W dniu 15 listopada 2022 roku odbyło się spotkanie uczniów klas: I+IIIa, IIIa, IIIb i IIIc pod hasłem: „Kulinarne wariacje na temat dyni” w ramach projektu: „Gospodarz na medal”, który realizowany jest w ramach przedmiotu przysposobienie do pracy w szkole przysposabiającej.

Kawiarenka „Jarzębinka”

W ramach realizacji Międzyklasowego projektu edukacyjnego „Nabywam kompetencje społeczne i zawodowe niezbędne w dorosłym życiu” uczniowie klas I+IIIb, IIIa, IIIc, IIId, Ia, Ib PSSPdP w dniach 24-25 października 2022 r. przygotowali jesienną kawiarenkę ,, Jarzębinkę”.

Jesienny Skrzat

Uczniowie klas Ib i I+IIIb PSSPdP podczas zajęć przysposobienia do pracy wykonali jesienną dekorację. Zaprojektowali i uszyli Jesiennego Skrzata z dyniami.

Wolontariat dla każdego

W ramach międzyklasowego projektu edukacyjnego „Nabywam kompetencje społeczne i zawodowe niezbędne w dorosłym życiu”, 03.10.2022r. w naszej placówce odbyło się spotkanie uczniów klas przysposabiających do pracy z Panią Marią Ordak – wiceliderem ”Szlachetnej Paczki” działającej w środowisku lokalnym.

W kuchennym zaciszu

W bieżącym roku szkolnym 2022/2023 uczniowie oddziału klas I+IIIb PSSPdP kontynuują swój udział zajęciach gospodarstwa domowego pod nazwą W KUCHENNYM ZACISZU.